Ürün Garantisi

Ürün Garantisi

Her güçlü firma, bayilerinin rakipleri karşısında güçlü olabilmesi için elinden geleni yapmalıdır. Bu gücü oluşturan noktalardan biri de ürünlerin test sonuçları ve alınan sertifikalardır. Biz sertifika alamayan ve kalitesi belgelenemeyen ürünlerin pazarda şansının olamayacağına inanırız.

Gerçekte de bazı ülkeler belgelenmemiş ürünlerin satışına izin vermezler. İşte bu yüzden, müşterilerin satın alırken hem bayiye hem Suko’ya güvenmelerini sağlamak için Suko her yıl testler ve sertifikalar için onbinlerce dolar harcamaktadır.

Güvenilir ürünlerden memnun müşterilere, testler için harcanan rakamlar ve zaman, fazlasıyla geri dönmektedir.

Müşterilerilerimizden gelen mektuplar ve bağımsız şirketlere yaptırdığımız araştırmalar, ayrıca kendi bünyemizdeki Müşteri Memnuniyet Programı bize müşterilerimizin Suko ürünleri servisi ve kalitesinden bütünüyle memnun olduklarını kanıtlamaktadır

Evsel Cihazların Garantisi

Tam Otomatik Filtre ve/veya Su Yumuşatma Cihazlarının; Tam Otomatik Tortu filtrelerin özel kumdan iç malzemeleri (AG) (2) iki yıl süreyle,

Dış tanklar 2 (iki) süreyle,
Valf’ler (2) iki yıl süreyle
Elektriksel aksamlar (2) iki yıl süreyle
Elektriksel aksamlar (2) iki yıl süreyle
İçme suyu cihazlarının,

Dış üniteleri 2 (iki) süreyle,
Filtreler Garanti kapsamı dışında olup, suyun kullanım miktarına ve su kalitesine bağlı olarak değişmektedir. PHSI Dispenser İçme suyu cihazları 2 yıl Garantilidir.

Her türlü imalat hatalarına karşı, ilk kullanıcısına “Fabrika Garantisi” altındadır.

Ayrıca, tüm servis hizmetleri (2) İki yıl süreyle “SUKO.” tarafından ücretsiz olarak verilecektir.

III. yıl için taraflar arasında bakım sözleşmesi yapılarak 6 ayda bir rutin kontroller devam eder ve ayrıca müşterilerimizin yıl boyunca tüm servis talepleri ücretsiz karşılanır.

Bu garanti;
• Montaj tarihinden itibaren başlar ve ilk satın alan müşterisine geçerlidir.

• Sistemlerin kurulduğu yerdeki, elektrik voltajındaki anormal değişikler, donma, yangın, kötü kullanım, uzman olmayan kişilerce müdahale durumlarında geçerliliğini yitirir.

• Sistemlerin sarf malzemeleri olan tuz, UV lambası, quartz, karbon ve tüm kartuş filtreleri kapsamamaktadır.

• Tüm ünitenin değiştirilmesini değil sadece arızalı parçanın değiştirilmesini veya onarılmasını kapsar.

Sıkça Sorular Sorular, Suko Blog

Leave a Reply