Sıkça Sorulan Sorular

Suko’nun kaç yıllık bir geçmişi vardır?

Suko 2004 yılından beri Tayvan’dan Su Arıtma sistemleri ithal etmekte olan 10 yıllık bir şirkettir.

Suko’ya verdiğim parayı zamanla geri alabilir miyim, kazancım ne olacak?

Şunu düşünün. Pahalı şişe ya da damacana suları almak zorunda kalmayacaksınız. Daha az sabun, şampuan, ev temizlik malzemeleri kullanacaksınız, Ve filtrelenmiş su sayesinde birçok pahalı cihazınız çok daha uzun ömürlü olacak. Herşeyden önce , parayla satın alamayacağınız, ailenizin sağlığı ve gönül rahatlığı olacaktır.

Evimden taşınırsam cihazlarımı ne yapmam gerekecek?

Suko’nunuzu taşındığınızda beraber götürebilirsiniz. Bakım belgeniz, ömürboyu, tüm dünyada geçerli olacaktır.Suko’nun bayileri size her yerde montaj ve bakım desteğini verir.

Suko Su Arıtıcısı suyun Ph’ını değiştirir mi?

Hayır. Ayrıca, Ph değeriniz değişim gerektiriyorsa Suko bayiniz sizin için size en uygun değeri önerecektir.

Karbon filitresi, içme suyu arıtımının güvenli bir yolumudur?

Evet. Aktive olmuş yani etkilenmiş karbon içme suyu filtrelemesi, EPA tarafından belediye su arıtmalarında dahi önerilmektedir.

Sodyum, Suko’nun arıttığı suda ne kadar bulunur?

Suko’nun patentli sistemi sayesinde, çok çok az. Her durumda, Suko’nun arındırdığı her litre suda bir dilim beyaz ekmekten daha az sodyum bulunur. Eğer doktorunuz sodyum rejimi öneriyorsa, Suko’nun Reverse Osmosis içme suyu cihazı, toplam sodyum miktarını neredeyse sıfıra indirir ve bu diyeti tam olarak karşılar.

Suko Su Arıtma cihazı suyun sertliğini nasıl iyileştiriyor?

Su sertliği, adına “iyon değişimi” denilen bir işlemle gideriliyor. Su sertliği sorununu çeşitli zerre ve çöküntüler şüphesiz etkiler. Su, Suko’nun içerisinde, negatif yüklü kısımlara çarparak ilerler. Bu kısımlarla ilerlerken, kalsiyum, demir, magnezyum ve diğer ağır metaller bu kısımlarla çarpışır ve tamamen temizlenir.

Araştırmalar şehir şebeke suyunun temiz olduğunu söylüyor. Neden endişe edeyim?

Su barajlardan ayrılıp evinize ulaşana dek belirli bir süre geçirir. Bu süre içinde istenmeyen katkıları da kendine dahil edebilir. Kokular ve tortular karışabilir. Bir Suko sistemi bu bu kirliliğe karşı son derece etkili koruma sağlar.

Şebeke suyu, Su Arıtma cihazlarına gelmeden önce yeteri kadar temiz değil mi?

Bu aslında sizin “yeterlilik” anlayışınıza bağlıdır. Bir çok yerin su kalitesinin iyi durumda olduğu doğrudur. Fakat suyunuz halen, kokusunu ya da tadını alamayacağınız sizin için zararlı çeşitli kirliliklerle yüklü olabilir. Suko bunları alır ve olması gereken doğru, mükemmel seviye getirir.

Suko Blog