Menu
Your Cart

Tüm sorularınızı yanıtlıyoruz

Suko Su Teknolojileri kurulum işlemlerinin yalnızca yetkilendirilmiş profesyonel servisler tarafından gerçekleştirilmesini önermektedir.
Kurulum için size en yakın bayimize veya 0362 233 03 23 den müşteri hizmetlerimize başvurarak randevu alabilirsiniz.
Uzman ekibimiz sizi ziyaret ederek seçmiş olduğunuz Suko cihazının kurulumunu gerçekleştirirler.
Sitede gözüken fiyatlara kurulum ve KDV dahildir. Gösterilen fiyatlar dışında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
Tüm ürünler 2 yıl boyunca full garanti kapsamındadır. Bu süre içerisinde bir arıza olması durumunda birebir değişim yapılmaktadır. 10 yıl ise teknik servis garantisi vermekteyiz.
Hayır. Memnun kalmamanız durumunda söküm işlemi de herhangi bir ücret alınmadan yapılmaktadır.
Tüm arıtma sistemleri suyun içinde bulunan minerallerin bir kısmını tutmaktadır. Eğer vücudumuzun ihtiyacı olan tüm mineralleri sudan karşılamak istersek günde litrelerce su içmemiz gerekir. Bu nedenle yaygın bilinenin aksine vücudumuz gerekli mineralleri besinlerden almaktadır.
İyi dizayn edilmiş bir ters osmoz su arıtma cihazı, içme suyunda bulunabilecek tüm zararlı bakterileri, ağır metalleri ve diğer zararlı maddeleri etkin bir şekilde uzaklaştırır.
Suko su arıtma cihazı filtreleri periyodik olarak 6 ayda bir değişmektedir. Ana membran filtrenin değişim periyodu ise 2 yıldır.
Filtre değişim zamanları geldiğinde müşteri temsilcilerimiz sizi arıyor ve bir randevu oluşturarak saha ekibizimi adresinize yönlendiriyor.
6 ayda bir değişen ön filtrelerin tümü kurulum dahil 160 TL dir. 2 yılda bir değişen ana membran filtrenin ise 250 TL dir.
LG Chem, Hyundai ürünlerinin tamamı Güney Kore menşeilidir.