Hakkımızda

HAKKIMIZDA

SUKO Evsel ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Su Arıtma Sistem ve Ekipmanları konusunda satış yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz:

Evsel ve endüstriyel su arıtma alanında ithalat, sistem tasarımı, montaj ve montaj sonrası hizmetler ve mevcut evsel su arıtma cihazlarına ve endüstriyel su arıtma sistemlerine ait muhtelif parçaların teminini sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, yıllık bakım işlemleri, süpervizörlük işlemlerini de kapsamaktadır.Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Çalışma hayatında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan SUKO Arıtım, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

SUKO markası ile su arıtma sektöründe faaliyet göstermekte olup,müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Geniş tecrübeli personel kadrosuyla proje, mühendislik, taahhüt, imalat, satış, servis ve yedek parça temini konularında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

 1. Projelendirme

  Konusunda uzman ve tecrübesini kanıtlamış proje ve  AR-GE ekibimizle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda en son teknoloji en son teknolojik ürünler seçilerek projelendirme hizmeti vermekteyiz.

 2. Anahtar Teslim Arıtma Tesisleri

  Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda projelendirme yapılarak su analizleri ,tesis binası, tesis için gerekli sistemlerin üretilmesi ve hazır hale getirilmesi tesisin borulaması ve elektrik – otomasyon işleri işletmeye alma ve eğitime kadar tüm prosesleri bünyemizde gerçekleştirebilmekteyiz.

 3. Kurulum ve Montaj

  Sistemleriniz konusunda uzman ekibimiz tarafından kurulumu ve montajı yapılarak  işletmeye hazır hale getirilmektedir. Tecrübeli ekibimizle gerekli montaj sonrası eğitimler ile müşterilerimize sistemlerini nasıl kontrol edeceği bilgisi de verilmektedir.

 4. Malzeme Tedariği

  Sektördeki en geniş depo alanlarından birine sahip firmamız, geniş bayi ağı ile ana malzeme ve yedek malzeme tedariğini en kısa sürede sağlayabilmektedir.

Teknik Servis – Satış & Yedek Parça

SUKO, bünyesinde bulunan konusunda uzman kadrosu ile su arıtma hizmetleri ile ilgili proje, dizayn ve mühendislik faaliyetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla sürdürmektedir.
Müşterilerimizin su ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı, projeksiyon, dizayn, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.

SUKO, ithalatını yaptığı su arıtma sistemlerinin satış hizmetlerini müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, sipariş anından müşteri memnuniyetine kadar olan süreci titizlikle yürütmektedir.
Bu süreçte, geniş yedek parça ve malzeme stoğu ile sistem ihtiyaçları en kısa sürede karşılanmaktadır. Satışını yaptığı sistemlerin herhangi bir nedenden dolayı arızalanması halinde gerekli yedek parçaların tümünü stoklarından temin etmektedir.

Başarı Yükselişi

Şirketimizin Tarihçesi

Kasım 2015

Yenilenen web sitesi ve online Su Arıtma Sistemlerinin satışını yapmaya başlayan Suko, Kapıda ödeme ve Taksitli Satışlarada başlamıştır.

Haziran 2014

Suko faliyetlerine bir yandan devam ederken Televizyon, Radyo, Gazete gibi Görsel reklamlar ile markasını büyütmeye devam ediyor.

Mart 2011

Ev ve İş yeri Su arıtma sistemlerinin yanı sıra Suko şimdi de Endüstriyel alanda faaliyetlerine başlamış bu anlamda türkiyenin her noktasında satış ve satış sonrası teknik destek vermeye devam etmektedir.

Temmuz 2008

Suko Ev ve İş yeri modellerinin pazarlanması konusunda bir çok personel ürün tanıtımı ve satışını gerçekleştirmiş kaliteli suyu en hızlı şekilde müşterilerine sunmuştur.

Aralık 2007

Suko Su Arıtma Sistemleri HD ARITMA TEKNOLOJİLERİ MEDYA PAZARLAMA LTD ŞTİ tarafından Samsun’da kurulmuştur.

13600Evsel Su Arıtma Sistemi Kullanıcı
590İş Yeri Tipi Su Arıtma Sistemi Kullanıcı
117Endüstriyel Su Arıtma Sistemi Kullanıcı
14307Mutlu Suko Müşterisi
Mutlu Müşteriler

NE SÖYLEDİLER?