Deneme

office_bg_suko OFİS VE İŞYERLERİ

İşyerinizde taze ve sağlıklı içme suyuna şık tasarımlı su arıtma cihazlarımızdan kolayca ulaşabilir, yer tasarrufu sağlayarak ofisinizde ambalajlı su depolama zahmetinden kurtulabilirsiniz.

home_bg_sukoEV

Siz ve sevdikleriniz evinizde sağlıklı ve taze içme suyuna istediğiniz her an zahmetsizce ulaşabilir, su sipariş saatini dert etmezsiniz.

Mineralli Su Teknolojisi – Zengin Mineral

Mineral filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Suya mineral ilave ederek yüksek oranda mineral içermesini sağlar. Hücrelere zarar veren serbest radikalleri engelleyerek Antioksidan etki yaratır. Metabolizmayı hızlandırarak enerji sağlar ve dinçleştirir. Vücuttan mineral çalınmasını engelleyerek hücre ve organların korunmasına yardımcı olur.

mineralli suko su arıtma

Detox Teknolojisi – Toksinleri Yok Eder !

Detox filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Vücuttan toksin atılmasını kolaylaştırır ve aynı zamanda toksin birikimini engeller. Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olur. Vücutta enerjinin dengeli kullanılmasını sağlayarak dinç kalmayı sağlar. Toksinlerin atılmasına yardımcı olarak, yorgunluk ve halsizlik gibi problemlerin önüne geçilmesini sağlar.

alt-slider4

Alkalin Su Teknolojisi – 8.5 pH Seviyesi !

Alkalin filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Vücuda ihtiyaç duyduğu mineralleri sağlar. Yüksek pH seviyesi ile asidik etkilere karşı direnç kazandırır. Ürettiği Alkalin su sayesinde metabolizmanın dengeli çalışmasına yardımcı olur. Hücrelerin güçlendirilmesini sağlayarak besinlerin enerjiye çevrilmesini kolaylaştırır.

alt-slider66