Menu
Your Cart

SATIN ALMA, ABONE OL KAZANÇLI ÇIK!

Sadece Günde 3 TL'ye sağlıklı su içmenin keyfini yaşayacaksınız. 

SU ARITMA CİHAZI ABONE SİSTEMİ NEDİR?

Su Arıtma cihazı abone sistemi sizi yüksek maliyetler ödemekten kurtaran ve sizi Tüketici olarak koruma altına alan bir sistemdir. Ürün hizmet vericiye ait olduğu için ABONE olarak kalındığı sürece garanti altındadır ve her türlü bakımı ve filtre değişimleri ücretsiz yapılır.

ABONELİK SİSTEMİNİN SUNDUĞU AYRICALIKLAR

Teknik Destek

Sözleşme süresi boyunca ürün filtre değişimleri ve teknik bakımları uzman personellerimiz tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır.

Ürün Bakım Periyodları

Ürün bakımları 6 aylık periyodlar halinde yapılacak olup filtre değişim periyodları ürün cinsine göre değişkenlik gösterebilir.

Sözleşme Süreleri

Sözleşme süreleri 1 – 3 yıl olarak tercih edilebilir. Ayda +10₺ ödemeyle cihaza sahip olabilirsiniz.

ABONELİK SİSTEMİNDE MERAK ETTİKLERİNİZ

En çok aklınıza takılan soruları cevapladık. Hemen göz atın 

Abonelik sözleşmenize göre farklılık göstermektedir. Abonelik Sistemi sonunda ürün firmamıza iade edilir. Fakat dilerseniz Ayda +10₺ ödemeyle cihaza sahip olabilirsiniz.

Fesih bedeli= Kalan zorunlu kullanım süresi x Aylık Kiralama Ücreti x %50 olarak hesaplanır

Suko Abonelik ödemesi 3 ay geciken sözleşmeleri fesih etme hakkına sahiptir. Bu durumda müşteriye fesih bedeli yansıtılır.

KARLI ÇIKIN, SAĞLIKLI SUYA KAVUŞUN

Suko Abonelik Sistemi ile evinizde iş yerinizde su derdiniz olmasın, yemeklerinizde, içeceklerinizde, sebze ve meyve temizliğiniz de sağlıklı su hep yanınızda.

Üstelik aylık 10₺ farkla Suko su arıtma cihazına sahip olabilirsiniz.

Litrelerce suya ödemiş olduğunuz masrafı aylık olarak daha uyguna getirebilirsiniz.

Ayrıca kanserojen damacanalardan kurtulup sağlıklı suya kavuşarak. En son teknoloji cihazımızı daha az masrafla kullanabilir ve sağlıklı suya kavuşabilirsiniz.

Suko Abonelik sistemi ile cihazların bakımı, temizliği ve filtre değişimi tamamen ücretsiz olarak Suko tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Size sadece sağlıklı suyun tadını çıkarmak kalır!

SAĞLIKLI SUYA ZAHMETSİZ ULAŞIN

Suko'da sadece aylık abonelik bedeli ödersiniz. Ekstra cihaz yatırımı yapmanıza gerek kalmaz. Waterlove abonesi olduktan sonra, sağlıklı suya sipariş saati derdine düşmeden istediğiniz her an ulaşırsınız. Ambalajlanmış içme suyunuzu nereye koyacağınız konusunda artık canınızı sıkmaz, sağlıklı suya zahmetsizce erişmenin keyfini sürersiniz.

ÜCRETSİZ FİLTRE DEĞİŞİMİ

Suko teknisyenleri filtre değişim döngülerine göre sizi düzenli olarak ziyaret eder.
Abonelik süreniz boyunca su arıtma cihazınızın filtre değişimleri için ücret ödemeden cihazınızdan taze su içmenin tadını çıkarırsınız.